Osiedle grafitowe

W ramach inwestycji Osiedle Grafitowe powstaną cztery domy w zabudowie bliźniaczej i trzy domy w zabudowie szeregowej, otoczone zielenią, w świetnej lokalizacji – doskonale skomunikowane w Wrocławiam i podwrocławskimi miejscowościami w wysokim standardzie wykończenia. 

Pietrzykowice,
gmina kąty Wrocławskie, powiat wrocławski

najbliższa okolica:

Bielany Wrocławskie 12 min/11 km 

LG Chem Poland Sp. z o.o. 9min/6,8 km

siłownia 6min/4,6 km 

supermarket 1 min/ 300m 

domy 3 razy e...

Maecenas rutrum diam sapien, ut pharetra ligula imperdiet in. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam hendrerit est sit amet orci luctus, ut interdum nisl sagittis. Vivamus suscipit varius dolor, sit amet luctus magna porttitor nec.
pexels-photo-1353365.jpeg

energooszczędny

Dom energooszczędny to nie tylko mniejsze zużycie energii i niższe rachunki za ogrzewanie i prąd, ale również wyższa wartość nieruchomości. Nasze domu są ogrzewane jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł ciepła – nowoczesną pompą ciepła marki Viessmann. 

biel-morro-235394-unsplash.jpg

ekologiczny

Dzięki wysokiej wydajności i efektywności pomp ciepła, ten rodzaj ogrzewania nie tylko zapewnia komfortowe warunki życia, ale także redukuje koszty eksploatacji budynku. Wybierając dom energooszczędny, zmniejszasz emisję CO2 i chronisz środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

ennio-dybeli-506451-unsplash.jpg

ergonomiczny

Ergonomiczny dom stawia na funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Rozkład pomieszczeń i standard wykończenia są zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Wykorzystaj każdy metr kwadratowy mądrze, z przemyślanym układem pomieszczeń i sprytnymi rozwiązaniami, które zapewniają więcej przestrzeni i funkcjonalności.

program użytkowy

Każdy z naszych  domów ma taki sam program użytkowy, domu różnią się jedynie położeniem oraz wielkością ogrodu. W przypadku zakupu na wczesnym etapie inwestycji możliwa jest modyfikacja ścian działowych i dostosowanie domu do potrzeb twojej rodziny. Każdy z domów posiada parter i piętro pełnej wysokości X m 

dom nr 1
parter
dom nr 2
dom nr 3
dom nr 4a
dom nr 4b
dom nr 5
dom nr 6

piętro

piętro
we wszystkich domach takie same

Program użytkowy  piętra jest wspólny dla wszystkich domów na Osiedlu Grafitowym, domy różnią się stronami.

Występują dwa rodzaje segmentów – segmenty wschodnie i segmenty zachodnie, a także jeden segment środkowy, wielkość pomieszczeń jest dla każdego segmentu taka sama.